Videoyu Oynat

merhaba,

Pazarlama mezunu iki kurucu ortak olarak, aynı sektördeki 15 yılı aşkın deneyimimizin ardından, 2013 yılında Fotoğraf ve Video Prodüksiyonu alanında bir firma kurarak Karanlık Kutu yolculuğumuza başladık. İstanbul’da başlayan yolculuğumuza 2018 yılından itibaren Antalya’da da devam etmekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, kurumsal markalara yaptığımız çalışmalar ve yıllar içinde edindiğimiz tecrübeyle, son yıllarda dijital pazarlamanın giderek artan önemi ile hizmetlerimizi genişleterek Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Web Sayfası Tasarımı, SEO gibi hizmetleri de portföyümüze ekledik.

Sektördeki 25 yıllık pazarlama deneyimimiz ve prodüksiyon alanındaki çalışmalarımız, dijital pazarlama sürecimize katkı sağlayarak, daha etkili bir hizmet sunmamızı sağladı.

Bu sayede, markaların kendini ifade edebileceği dil adına, kurumsal kimlik tasarımından, görsel yaratımlara ve içerik paylaşımlarına kadar geniş bir yelpazede  yaratıcı çözümler sunmaktayız.

Siz de bizimle çalışarak markanızın potansiyelini ortaya çıkarmak ve size özel çözümlerimizden faydalanmak isterseniz, hangi hizmetimiz size uygunsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

×